Loading...
Вызов электрика

Як самостійно встановити розетку або вимикач

Як самостійно встановити розетку або вимикач
Категория: Эксперт по электрике Просмотров: 226 Комментариев: 0
Перед багатьма з тих, хто робить ремонт самостійно, питання вибору електрики прихованого або накладного монтажу встає несподівано і гостро. З одного боку, всі мріють про інтер'єр з витонченими деталями і електрикою, що не кидається в очі. З іншого боку, особливості прокладки кабелю в квартирі або будинку диктують свої правила. У яких же випадках варто вибрати прихований, а в яких - накладний монтаж?

прихований монтаж


Розетки і вимикачі прихованого типу монтажу відрізняються найширшим асортиментом і цінуються за естетичний зовнішній вигляд. Вони витончено виглядають за рахунок того, що «потопають» у стіні, а величезний вибір форм, розмірів і матеріалів дозволяє зробити електрику стильним акцентом будь-якого інтер'єру. Вироби прихованого типу монтажу найбільш поширені в міських квартирах, де проводка схована в стінах, і розетки з вимикачами встановлені відповідно до планування.


 
Однак для установки додаткової розетки доведеться проробляти маніпуляції по штробленню стіни, прокладання нового кабелю. Ці роботи переважна більшість людей виконують під час капітального ремонту, адже мало кому хочеться псувати шпалери і стіну, а також «прикрашати» інтер'єр купами будівельного пилу заради підключення додаткового пристрою.

накладний монтаж


У ситуації, коли необхідно встановити нову розетку без значних фінансових і тимчасових витрат, відмінним рішенням буде вибір накладної електрики.

Накладні електроустановочні вироби характеризуються простотою монтажу: для установки виробів не треба руйнувати стіни, і проробляти отвори в стіні для підрозетників. Кормі того, розетки і вимикачі з накладними типом монтажу вибирають для тих приміщень, де проводити внутрішню проводку не дозволяє техніка безпеки. Це, наприклад, заміські будинки зі стінами з колод. В такому випадку встановлюється накладна електрика, а дроти прокладаються по поверхні стіни і прибираються в кабель-канали.

Зростаючий попит на розетки і вимикачі накладного типу монтажу народжує широкий асортимент цих виробів. Великі виробники пропонують лінійки накладних електроустановочних виробів всіляких квітів і фактур, а також з різних матеріалів. Якщо раніше вимикачі накладного типу сильно програвали у витонченості виробам прихованого типу, то зараз виробники випускають компактні і стильні пристрої, створені у співпраці з відомими дизайнерськими агентствами.

висновок

Розетки і вимикачі накладного монтажу - ідеальний вибір для тих, хто хоче швидко і без значних витрат встановити нову розетку, коли ремонт вже закінчено. Люди, у яких є можливість спланувати розташування електрики до етапу ремонтних робіт або просто оновити інтер'єр з уже прокладеною внутрішньої проводкою, можуть сміливо вибирати прихований монтаж.


Комментариев: 0
Отзывы на услуги электрика Киев, ремонта квартир: 5.0/5, всего: 1
Категории раздела
Облако тегов
дежурный электрик Киев ремонт квартир недорого евроремонт квартир в Киеве косметический ремонт квартиры Капитальный ремонт квартир капитальный ремонт квартиры цена ремонт квартиры ремонт квартиры Киев обустройство арки в квартире ремонт квартир цена косметический ремонт квартиры киев Ремонт домов ремонт квартир Киев недорого Ремонт квартир Киев Ремонт квартир Киев цены ремонт квартир под ключ дизайн детской комнаты Ремонт кухни услуги электрика ЕвроРемонт квартиры услуги электрика киев электромонтажные работы найти электрика вызвать электрика монтаж натяжного потолка киев натяжные потолки натяжные потолки киев электрик недорого найти электрика в киеве электрик цены вызов электрика электромонтаж в квартире монтаж электрики электрик на дом где цены электрик ремонт квартир ремонт кухни Киев 3D полы белый пол в квартире наливные полы монтаж подсветки светодиодное освещение электрик киев ремонт офисов монтаж теплого пола Облицовочные работы комплексный ремонт квартир напольное покрытие настилка полов вызов электрика на дом