Loading...
Вызов электрика

Як самостійно встановити розетку або вимикач

Як самостійно встановити розетку або вимикач
Категория: Эксперт по электрике Просмотров: 37 Комментариев: 0
Перед багатьма з тих, хто робить ремонт самостійно, питання вибору електрики прихованого або накладного монтажу встає несподівано і гостро. З одного боку, всі мріють про інтер'єр з витонченими деталями і електрикою, що не кидається в очі. З іншого боку, особливості прокладки кабелю в квартирі або будинку диктують свої правила. У яких же випадках варто вибрати прихований, а в яких - накладний монтаж?

прихований монтаж


Розетки і вимикачі прихованого типу монтажу відрізняються найширшим асортиментом і цінуються за естетичний зовнішній вигляд. Вони витончено виглядають за рахунок того, що «потопають» у стіні, а величезний вибір форм, розмірів і матеріалів дозволяє зробити електрику стильним акцентом будь-якого інтер'єру. Вироби прихованого типу монтажу найбільш поширені в міських квартирах, де проводка схована в стінах, і розетки з вимикачами встановлені відповідно до планування.


 
Однак для установки додаткової розетки доведеться проробляти маніпуляції по штробленню стіни, прокладання нового кабелю. Ці роботи переважна більшість людей виконують під час капітального ремонту, адже мало кому хочеться псувати шпалери і стіну, а також «прикрашати» інтер'єр купами будівельного пилу заради підключення додаткового пристрою.

накладний монтаж


У ситуації, коли необхідно встановити нову розетку без значних фінансових і тимчасових витрат, відмінним рішенням буде вибір накладної електрики.

Накладні електроустановочні вироби характеризуються простотою монтажу: для установки виробів не треба руйнувати стіни, і проробляти отвори в стіні для підрозетників. Кормі того, розетки і вимикачі з накладними типом монтажу вибирають для тих приміщень, де проводити внутрішню проводку не дозволяє техніка безпеки. Це, наприклад, заміські будинки зі стінами з колод. В такому випадку встановлюється накладна електрика, а дроти прокладаються по поверхні стіни і прибираються в кабель-канали.

Зростаючий попит на розетки і вимикачі накладного типу монтажу народжує широкий асортимент цих виробів. Великі виробники пропонують лінійки накладних електроустановочних виробів всіляких квітів і фактур, а також з різних матеріалів. Якщо раніше вимикачі накладного типу сильно програвали у витонченості виробам прихованого типу, то зараз виробники випускають компактні і стильні пристрої, створені у співпраці з відомими дизайнерськими агентствами.

висновок

Розетки і вимикачі накладного монтажу - ідеальний вибір для тих, хто хоче швидко і без значних витрат встановити нову розетку, коли ремонт вже закінчено. Люди, у яких є можливість спланувати розташування електрики до етапу ремонтних робіт або просто оновити інтер'єр з уже прокладеною внутрішньої проводкою, можуть сміливо вибирати прихований монтаж.


Комментариев: 0
Категории раздела
Облако тегов
услуги электрика киев вызов электрика на дом дежурный электрик Киев ремонт квартир недорого Капитальный ремонт квартир косметический ремонт квартиры ремонт квартир цена капитальный ремонт квартиры цена Ремонт кухни обустройство арки в квартире ремонт офисов косметический ремонт квартиры киев Ремонт квартир Киев ремонт квартиры Киев оригинальный ремонт Ремонт квартир Киев цены ремонт квартир под ключ ремонт квартир Киев недорого дизайн детской комнаты евроремонт квартир в Киеве ЕвроРемонт квартиры ремонт квартир электромонтажные работы найти электрика электрик цены вызвать электрика монтаж натяжного потолка киев натяжные потолки натяжные потолки киев электрик недорого монтаж подсветки найти электрика в киеве опытные электрики электромонтаж в квартире светодиодное освещение монтаж электрики электрик на дом вызов электрика где цены электрик ремонт кухни Киев 3D полы белый пол в квартире наливные полы электрик киев ремонт квартиры услуги электрика Ремонт домов монтаж теплого пола Облицовочные работы комплексный ремонт квартир